.jpg)
Jak już gdzieś kiedyś wspomniałam, nie sposób opisać każdą wycieczkę, ale są takie, których nie sposób nie opisać:-)
Właśnie taką wyjątkową grupę miałam niedawno przyjemność oprowadzać po cmentarzu przy ul. Lipowej.
Grupa młodych ludzi z klasy czwartej "b" SP Sióstr Urszulanek w Lublinie.
.jpg)
Przyznam szczerze, że rzadko spotykam się z tak entuzjastycznym przyjęciem, taką otwartością, radością i ciekawością świata oraz zapałem.
.jpg)
Dzieciaki, mimo rannej pory i lekkiego chłodu emanowały niezwykłą wprost energią, wykazały się niezwykłą kondycją i zadawały liczne pytania do końca wycieczki:-)
.jpg)
Praca z tak chłonnymi umysłami to naprawdę wyjątkowa przyjemność.
.jpg)
Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam całą gromadkę i ciało pedagogiczne ;-), a pani Monice Król bardzo dziękuję za serię zdjęć.