Podczas majowego weekendu wśród wielu wycieczek jedna była wyjątkowa ze względu na spektakularny image jej uczestników.
Zjechała do naszego Grodu grupa "Quo vadis" z Piotrkowa Trybunalskiego.
Zjechała swoimi cudnymi maszynami prosto na Plac Zamkowy i z mety zrobiła furorę.
Każdy chciał popatrzeć, dotknąć, cyknąć zdjęcie.
Życzliwi i nader dowcipni uczestnicy wycieczki z sympatią integrowali się z Lublinianami, pozując na trasie do zdjęć moim znajomym i nieznajomym ;-)
Kilka fotek z oprowadzania po zabytkach Starego Miasta:
Lublin pozdrawia Piotrków Trybunalski...:-)